On-line ответы

Вы можете бесплатно спросить специалиста по квартирным вопросам

Заглавие вопроса (не более 80 симв.)

Описание (не менее 100 симв.)

Ваше имя

Защита:   Спросить

Нас спрашивали:

Смотреть все вопросы...

Як правильно доглядати за натяжною стелею

Натяжні стелі - це відмінна якість, гідний вибір і я думаю, якщо гарненько пошукати, то і прийнятна ціна. До того доглядати за натяжною стелею не важко. Він не боїться води, матеріал з якого він виготовлений досить міцний. Для зняття пилу зі стелі може підійти практично будь-який миючий засіб, не важливо, на спиртовій основі чи ні. Єдина різниця в застосуванні або навіть пораду можна дати такий: пил краще всього знімати водою, а жирові плями - миючим засобом.

Дана характеристика впливу до води, надає можливість установки натяжної стелі у ванній кімнаті. Якогось особливого догляду тут немає, єдине не варто піддавати його занадто високим, або надто низьких температур. З-за цього натяжні стелі можуть потріскатися. Так само я хотів би зауважити, що варто бути акуратніше з гострими і ріжучими предметами. Якщо якимось чином стеля був пошкоджений, я б не радив відкладати ремонт в довгий ящик або братися ремонтувати його самим, якщо звичайно у Вас немає певних знань. В такому випадку краще всього викликати фахівця, більше грошей з заощаджуєте у підсумку.

Просмотров: 1429 | Добавлено: 30 апреля 2015

Добавить комментарий:

Можете представиться: Стили текста: Кнопка добавить:
Текст Вашего комментария:
 

Добавить объявление


 

Объявления

Смотреть все объявления...

На нашем сайте ВКвартире размещено очень много интересных статей квартирной тематике, а так же тематики жилой недвижимости Украины. Смотрите другие интересные статьи от лучших юридических, финансовых, политических и экономических специалистов в области жилой недвижимости.