On-line ответы

Вы можете бесплатно спросить специалиста по квартирным вопросам

Заглавие вопроса (не более 80 симв.)

Описание (не менее 100 симв.)

Ваше имя

Защита:   Спросить

Нас спрашивали:

Смотреть все вопросы...

Наша компанія займається проектуванням житлових будинків

Архітектурне проектування житлових будівель - складний і багатоетапний процес, в ході якого необхідно враховувати різноманітні нюанси.
Генеральне проектування починається з складання ексклюзивного проекту, який не вимагає погодження з держнаглядом, але враховує всі необхідні параметри майбутньої будівлі.

Проектування житлового будинку сьогодні має бути таким, щоб подальше будівництво, продаж і експлуатація житла стали гарантовано прибутковим інвестиційним проектом. Це досягається збалансованим підходом до розробки внутрішньої і зовнішньої концепції будівлі. Архітектори приділяють однакову увагу розробці кожної квартири окремо - хорошою інсоляції, вентиляції, ергономіці та економічності, а також загальним об'ємно-планувального вирішення та естетиці будівлі. Висока щільність забудови у місті та поверховість існуючих будівель роблять актуальним будівництво висотних одне - і двусекционных житлових об'єктів. Поверховість і розміри проектованого будівлі визначають виходячи із санітарних, протипожежних та інших технічних норм.

ТОВ "Майстерня архітектора І.Бикова" займається проектуванням житлових, громадських, інженерних, промислових будівель,споруд та комплексів, а також інженерних мереж, виконує повний комплекс проектних робіт, затвердження проектної документації та авторський нагляд за будівництвом.

На нашому офіційному сайті Ви зможете подивитися наші роботи та проекти. Ми раді співпрацювати з Вами.

Контактная информация: На офіційному сайті
Объявление добавлено: 2585 д. назад

Добавить комментарий:

Можете представиться: Стили текста: Кнопка добавить:
Текст Вашего комментария:
 

Добавить объявление


 

Объявления

Смотреть все объявления...

Чистка вентиляции в Киеве.

Смотрите другие объявления на нашем сайте, если Вы хотите оставить свое объявление, воспользуйтесь нашим разделом объявлений, где вы сможете оставить любое объявление касающееся вопросов и тематики недвижимости Украины.