On-line ответы

Вы можете бесплатно спросить специалиста по квартирным вопросам

Заглавие вопроса (не более 80 симв.)

Описание (не менее 100 симв.)

Ваше имя

Защита:   Спросить

Нас спрашивали:

Смотреть все вопросы...

Які права у власника 1/10 частиною квартири

У шлюбі були куплені квартира (квартира дружини і її матері була продана й куплена в одному агентстві в один день із різницею в 10 мінут, гроші в руки не бралися) і оформлена в частках 1/10 чоловікові (донькою була хотіла щоб чоловік почував себе хазяїном - тепер розсьорбую)(чоловік не прописаний) і 9/10 дружині (прописані: дружина й 2 неповнолітніх дітей (2,5 і 3,5 року))! Чоловік переоформити квартиру на кого те з дітей не хоче! Які права має чоловік (схоже що може бути суд із приводу квартири)!

Автор вопроса: Віроніка
Вопрос задан: 2754 д. назад
Ответ:

Чоловік має право користуватися, володіти й розпоряджатися 1/10 частиною квартири. Це означає, що він має право проживати в цій квартирі, має право відчужувати приналежну йому частина квартири, має право звернутися в суд для виділення приналежної йому частини в натурі... Якщо говорити загалом, то прав у нього реально більше, ніж у власника 9/10 частин у цій квартирі

Добавить комментарий:

Можете представиться: Стили текста: Кнопка добавить:
Текст Вашего комментария:
 

Добавить объявление


 

Объявления

Смотреть все объявления...

Это один из вопросов, заданных пользователем нашего сайта. Если у Вас есть свои вопросы, на которые Вы не смогли пока что найти ответа, Вы можете спокойно задать их нашим специалистам в области недвижимости Украины, юридической, финансовой, экономический или политической сферы.