On-line ответы

Вы можете бесплатно спросить специалиста по квартирным вопросам

Заглавие вопроса (не более 80 симв.)

Описание (не менее 100 симв.)

Ваше имя

Защита:   Спросить

Нас спрашивали:

Смотреть все вопросы...

Оформлення квартири на дружину - ризиковано?

Брат моєї дружини переоформляє квартиру (яку їхні батьки коли те купили за свої гроші але на його ім'я) на мою дружину. При цьому фактично відбувається її розділ навпіл і ми повертаємо йому половину суми (останнє нотаріально ніяк не оформляється, договір винятково на слові честі). Але щоб заощадити на виплаті податків планується оформити дарчу. Як себе убезпечити на випадок розлучення? Адже виплачувати братові за пів квартири ми будемо зі спільного бюджету, а при розлученні (поки не збираємося, але всяке може бути) виявиться, що квартира подарована моїй дружині і я на неї права не маю.

Автор вопроса: Миколай
Вопрос задан: 2751 д. назад
Ответ:

Заплатіть податки й спіть спокійно - не така вже там сума, що б підставляти себе, адже, по статистиці, імовірність розлучення - 50х50, або буде, або ні.
Якщо дарча буде на неї - у вас шансів немає.
Доречи, дарча - на сьогодні найдорожчий спосіб передачі прав власності.

Добавить комментарий:

Можете представиться: Стили текста: Кнопка добавить:
Текст Вашего комментария:
 

Добавить объявление


 

Объявления

Смотреть все объявления...

Это один из вопросов, заданных пользователем нашего сайта. Если у Вас есть свои вопросы, на которые Вы не смогли пока что найти ответа, Вы можете спокойно задать их нашим специалистам в области недвижимости Украины, юридической, финансовой, экономический или политической сферы.