On-line ответы

Вы можете бесплатно спросить специалиста по квартирным вопросам

Заглавие вопроса (не более 80 симв.)

Описание (не менее 100 симв.)

Ваше имя

Защита:   Спросить

Нас спрашивали:

Смотреть все вопросы...

Обжалование отказа в выдачи кредита на квартиру

Мы с мужем планировали покупку собственной квартиры в кредит. Подобрали банк, собрали все необходимые документы и пошли брать кредит. Но вот задача, нам отказали, без серьезных на то доводов. Собственно вопрос, можно ли обжаловать отказ банка в выдачи нам кредита?

Автор вопроса: Юлия
Вопрос задан: 2784 д. назад
Ответ:

Звичайно, але її реальність сильно залежить від самої відмови. Непогано щоб банк підготував відмову офіційно. Також варто звернути уваги на деякі аспекти:

Пропозиція про умови кредитування звичайно присутнє в рекламних статтях, рекламних буклетах, телепрограмах.

  1. Особа володіє правом привселюдно зобов'язатися видати нагороду за передачу їй відповідного результату (знаходження, передача інформації, речі, знаходження фізичної особи й т.п.).
  2. Обіцянка нагороди є публічної, якщо вона повідомлена в ЗМІ або іншим способом невизначеній кількості осіб.
  3. У публічних повідомленнях обіцянки винагороди повинні бути поставлені завдання, місце й строк його виконання, розмір і форма винагороди.

Потрібно уважно дивитися в пропоновану брошуру, немає чи внизу приписок. Зразки формулювань, якими банк може себе підстрахувати: «Банк зберігає за собою право відмовити у видавати кредит» або «Банк має право не обґрунтувати відмову...»

Також корисно звернути увагу на позицію банку, тобто: інструкція про послідовності й вимогу видачі кредиту. Якщо Вам відмовили в усному вигляді, представити дані документи, напишіть письмовий запит і попросіть пояснити, чим банк керується у вашому конкретному випадку. Надавати значення Закону України «Про звернення громадян», відповісти вони повинні обов'язково. Звернення розбираються й вирішуються в строк не більше місяця від дня надходження, а ті, що не вимагають тривалого вивчення, розглядаються негайно, не пізніше п'ятнадцяти діб від дня одержання.

Якщо на протязі місяця вирішити задані в обігу питання неможливо, керівник органа, що відповідає, установи, організації, підприємства або його заступник установлюють потрібний строк для його рішення, при цьому повідомляється особі, що подав обіг. Загальний строк по розгляду питань, які були порушені в обігу, не повинен перевищити сорока п'яти доби. Платити за розгляд звернень громадянам не потрібно. Якщо ж банк відмовиться надати документи, пояснюючи це тим, що це є документом секретний характеру, зажадайте документи, що підтверджують дану конфіденційність.

Добавить комментарий:

Можете представиться: Стили текста: Кнопка добавить:
Текст Вашего комментария:
 

Добавить объявление


 

Объявления

Смотреть все объявления...

Это один из вопросов, заданных пользователем нашего сайта. Если у Вас есть свои вопросы, на которые Вы не смогли пока что найти ответа, Вы можете спокойно задать их нашим специалистам в области недвижимости Украины, юридической, финансовой, экономический или политической сферы.